Producenci
Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy w sklepie Lunderland wynosi:

kurier - 14 zł przedpłata,

kurier - 18 zł za pobraniem,

paczkomat - 9,50 zł,

paczkomat - 13,50 zł za pobraniem.

Uwaga: produktów płynnych (oleje) nie wysyłamy paczkomatem ze względu na zapis w regulaminie paczkomatów zabraniający wysyłki produktów płynnych.

Zamówienie towaru powyżej 150 zł - darmowa wysyłka.  

"Odbiór własnym transportem" - należy na adres mailowy info@ekome.pl przysłać etykietę wraz z potwierdzeniem nadania oraz potwierdzenie odbioru paczki lub etykietę paczkomatową w opcji "odbierze Kurier InPost".

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi średnio ok. 2-3 dni roboczych i dotyczy to wszystkich form płatności. Przyjmujemy zasadę, że cały towar wystawiony w sklepie znajduje się w magazynie. Ewentualne odstępstwa zdarzają się wyjątkowo i o każdym takim przypadku zostaniecie Państwo powiadomieni. Skontaktujemy się z Państwem, by podać najbliższy termin realizacji. 

Stany dostępności
Każdy produkt dostępny w magazynie w sklepie Ekome dystrybutor Lunderland i PetJet posiada status dostępności w opisie. W razie wątpliwości prosimy zapytać poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie 603039243 lub mailem. W przypadku zakupu towaru "na zamówienie" warunki zamawiania i zwrotu danego towaru są identyczne jak towaru znajdującego się w magazynie.

W przypadku pytań: formularz kontaktowytelefon 603039243 lub mail.

Bieżące oraz okazjonalne promocje i konkursy także można śledzić na naszym Facebooku Lunderland. Polub nas!

Ważna informacja!

Jeśli Twoja przesyłka doręczana pod adres jest uszkodzona, poproś doręczyciela o sporządzenie tzw. protokołu szkody. Tylko sporządzony protokół szkody uprawnia do złożenia ewentualnej reklamacji co do zniszczenia przesyłki w  transporcie. 

 

Jeśli widzisz, że Twoja przesyłka paczkomatowa jest uszkodzona, zgłoś to jeszcze przy Paczkomacie (maszyna przed zakończeniem odbioru zapyta Cię, czy z przesyłką jest wszystko w porządku).

 

Jeśli nie sporządzisz protokołu szkody w momencie odbioru przesyłki, wciąż masz 7 dni na sporządzenie protokołu w oddziale.

Do złożenia reklamacji w Ekome Sp. z o.o. niezbędne jest dołączenie skanu protokołu szkody i nr zgłoszenia. Pamiętaj! Jeśli widzisz, że paczka jest uszkodzona już w momencie odbioru, możesz odmówić jej przyjęcia i powiadomienia nas pisemnie (mailowo) o tym fakcie. Uszkodzona przesyłka zostanie odesłana do nadawcy.

 

 

 

 

 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl